Брудозахисні, антиковзкі системи, виробництво, продаж 🛒 “ТМ Килимок”

Відгуки Google

Працюю з цією компанією більше 2-х років, товар завжди відвантажують вчасно, продукція якісна. Рекомендую.
Вже не вперше беремо килимки для вхідної групи до нашого ТЦ. Якісно, швидко, бюджетно. Дякую. Рекомендую.
Передзвонили швидко. Співвідношення ціни-якості. Точність розмірів. Дуже задоволена, раджу!

Наша компанія вже протягом довгого часу працює на ринку брудозахисних систем, що протиковзають підлогових покриттів в Україні та за кордоном.

Мета сайту максимально доступно розповісти нашим замовникам про те, що ми займаємося і про товар, який у нас є, і дати грамотну консультацію щодо вибору. Підлоги є різної якості та фактури, вибрати потрібне досить просто, якщо отримати консультацію від професіоналів. Вибираючи нас Ви знайдете не тільки порядного та відповідального постачальника в галузі постачання, а й надійного партеру, працювати з нами комфортно та легко.  Не висловлюємося розумними термінами, а говоримо простою і зрозумілою мовою.
  1. У нас є великий вибір підлогових покриттів угаражі, дитячі майданчики, тераси.
  2. Багато покриттів з метою занять спортом, починаючи від модульної підлоги закінчуючи плиткою з гумової крихти.
  3. Грузозахисні грати біля входу, з різними наповненнями виготовлені на замовлення за індивідуальними розмірами.
  4. Декоративна трава для спорту та декорування, також – безпечного підйому на пандус, накладки від ковзання на сходинці.
  5. Брудозахисні придверні килимки біля входу в приміщення.
  6. У продажу є антиковзкі покриття, які збережуть здоров'я людині на сходах або біля басейну.

Відмінна якість дає можливість використовувати килимки тривалий час. Усі позиції у нашому магазині продаються роками, і тому пройшли ретельну перевірку – це перевірка часом.

У нас немає завдання продати, наша мета задовольнити вимоги та запити замовника, заробити собі гарне ім'я та розвиватись по Україні та Європі. Наша команда є виробником та імпортером безлічі якісної продукції.

Ми допоможемо нашим партнерам дізнатися про всі тонкощі роботи в сфері торгівлі модульними підлогами та килимками, дилерська мережа зростає з кожним днем. Для наших покупців, підберемо якісний товар за прийнятною ціною з огляду на потреби та тонкощі.

Купити продукцію потрібно саме у нас, чому Ви запитаєте. Дуже просто наша компанія на ринку килимків для підлоги в Україні працює давно. Багаторічний досвід у роботі дозволяє прогнозувати та діагностувати різні ситуації у використанні матеріалів.

Ми несемо відповідальність за виготовлений та проданий товар, що підтверджуємо гарантійним листом.

Купити підлогові та покриття для підлоги не складе труднощів, заходьте на наш сайт. Зручне сучасне меню та каталог, над наповненням нашого сайту працюють лише професіонали, ми створюємо комфорт нашим покупцям з перших секунд спілкування.


Професійний менеджер із роботи з клієнтами. Безкоштовна консультація, допомога з визначення потреб клієнта
Українська мова