Про компанію


Компанія ТМ Килимок працює тривалий час на території України та зарубіжному, наш багаторічний досвід у роботі з багатьма покриттями для підлоги, вивів нас на міжнародний ринок та закріпив наші позиції.

Нашими партнерами стали успішні та престижні організації, у яких немає права на помилку та експерименти. Співпрацюючи з найкращими Ви зводите всі ризики нанівець, у нашій особі знайдете серйозного та відповідального постачальника, а також надійного партнера. Ми пропонуємо співпрацю та будь-яку інформаційну допомогу, працювати з нами легко, ми говоримо простою мовою та вміємо слухати. Тісно співпрацюємо з організаціями та розвиваємо дилерську мережу по всьому світу.

Наша продукція підходить для будь-яких видів приміщень

Ми відомий виробник підлогових покриттів різної фактури:

– брудозахисні придверні грати для входу в приміщення,
– доріжки в офіс та для бізнесу
– брудозахисний килимок на ганок
– до зони підвищеної небезпеки
– придверні килимки, що вологовбирають
- протиковзні килимки в душову та на вхід
– антиковзні для басейнів та аквапарків
– модульні покриття для тераси та занять спортом та сучасними видами активних ігор.

Модульні підлоги з ПВХ, практичні та довговічні підходять для різнотипного приміщення. Універсальність вражає, підходить для:

- підприємств,
– кафе
- ресторанів
– шкіл

Грязезахисні грати, що перешкоджають проникненню сміття в будівлю, придверний килим у передпокій та багато іншого Ви знайдете на нашому сайті. Весь асортимент продукції виготовляються з якісного матеріалу, та відрізняються тривалістю служби та зручністю експлуатації. Завдання нашої компанії постачати якісний товар і заробляти собі гарну репутацію щодня, про що свідчать достатня кількість відгуків вдячних клієнтів, завірені мокрою печаткою.

Як купити товари ТМ Килимок

Купити килимову доріжку та асортимент можна зв'язавшись із нашим консультантом, ми нікуди не поспішаємо та надаємо нашим замовникам зрозумілу та просту інформацію. Надамо грамотну консультацію для того, щоб Ви зробили правильний вибір. Сплатити замовлення можна як готівкою, так і за рахунком з ПДВ. Ми одні з небагатьох надаємо зразки безкоштовно, нам не страшні експерименти, товар проходить жорсткий контроль на кожному етапі виробництва.

Наша продукція ретельно запаковується у відповідну міцну упаковку та відправляється для наших замовників по Україні найкращим для Вас перевізником. Надсилання робимо щодня, прямо під двері. Усі чеки та документи відправимо з посилкою, за нами не треба бігати. Також Ви можете відвідати інші наші сайти, а це: Коврик и КоврикТМ

Саме у нас найкомфортніші умови покупки, пам'ятаємо золоте правило торгівлі “Наш покупець завжди правий”


Висновок державної санітарно-епідеміологічної
експертизи покриттів із ПВХ та Гуми

Українська мова